"Enter"a basıp içeriğe geçin

Anket Dodurarak Para Kazanmak İçin En İyi Anket Siteleri

Anket doldurarak para kazanmak gerçek mi?

Birçok insan anket doldurarak para kazanma fikrini duyduğunda acaba gerçek mi diye sormadan edemiyor. İnsanların farkında olmadığı şey ise pazar araştırmasının büyük ve bir o kadar gerekli bir iş olduğudur.

Dünya genelindeki büyük şirketlerin tümü, tüketicilerin belirli ürünler ve markalar hakkında ne düşündüklerini bulmak için çok para harcıyor.

Şirketler için tüketicilerin ürünlerine olan bakış açıları ve diğer küçük ayrıntıları öğrenmek çok değerlidir. Bu, televizyonda gösterime girecek yeni bir reklam, yeni bir ürün tanıtımı, mevcut bir ürün ve hatta yeni bir ambalaj bile olabilir.

Açıkçası, büyük şirketler, ürünleri hakkında ne düşündüğünüzü öğrenmek için inanılmaz maliyetlere katlanmya hazır.

Şirketlerin, insanların ürünleri hakında düşüncelerini beyan etmelerinin en iyi yollarından biri, fikrinizi öğrenmek için ödüllü anketler sunmaktır ve şirkete bağlı olarak sunulan ödül değişebilir.

Anket doldurmak sizi asla milyoner yapmaz, ancak yeterli çabayı gösterdiğinizde size bir miktar ek gelir sağlayabilir.

İyi haber şu ki, evinizden dışarı çıkmak zorunda bile değilsiniz ve en sevdiğiniz pijamaları giyerek anketle para kazanabilirsiniz.

Anketlerden para kazanmak için farklı şirketlerden farklı anket türlerini doldurmak için biraz zaman ayırmak zorundasınız.

Pazar araştırması için yapılan online anketlere katılarak bir miktar para kazanmak istiyorsanız, görüşünüz için ödeme yapmak isteyen çok sayıda anket sitesi var.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler:

Hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmak istemediğim için onlarca anket sitesini uzun bir süre deneyerek en iyi anket sitelerini sizin için derledim.

Eğer anket doldurma işi ilginizi çekiyor ve en azından denemek istiyorsanız, bu listedeki anket sitelerine kaydolarak bir hesap oluşturmanız gerekiyor.

Kayıt aşamasının sonlanması için e-posta adresinize gelen onay bağlantısına tıklamayı ihmal etmeyin. Kayıt süreci bittikten sonra anket siteleri size e-posta ile anket davetleri göndermeye başlayacaktır.

Bunları nasıl cevaplamanız gerektiği, ne kadar ödeme yapılacağı ve anketin tamamlanma süresi gibi ayrıntılar gelen e-postada açıklanıyor.

1. Toluna

2. LifePoints

3. Fikir Pazarı

4. Panel Station

5. İpsos

6. Myiyo

7. Marketagnet

Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır?

Bir bilgisayar veya akıllı telefona sahipseniz ve görüşlerinizi bildirmek istiyorsanız anketlerle para kazanabilirsiniz. Yüzlerce farklı şirket fikriniz karşılığında sizi ödüllendirmek istediği için seçim yapabileceğiniz birçok fırsat var.

Anketle para kazanmaya başlamak için bunları sunan şirketleri bulmanız gerekir. Neyse ki biz en iyi anket sitelerinin bir listesini yukarıda zaten verdik.

Anketlerden para kazanmanıza izin veren web sitelerinin çoğuna katılmak ücretsizdir ve bir kez hesap oluşturduktan sonra demografik ve kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekir.

Neyse ki, güvenilir şirketlere kaydolduğunuz sürece, kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmaları konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Kişisel demografik bilgileriniz şirketler tarafından sizi mevcut olan çeşitli tekliflerle eşleştirmek için kullanılır, bu nedenle bunu sağlamanız gerekir. Şirketler sizi bir teklifle eşleştirebildiklerinde, sizi ankete davet edecek bir e-posta alırsınız.

Kalifiye olduktan sonra ankete katılarak para kazanabilirsiniz. Alacağınız ödül türü teklife bağlıdır. Bazı teklifler size nakit ödeme yapacak, bazıları ise size alışveriş çeki, ücretsiz ürünler sunacaktır.

Örneğin, bazı şirketler size ücretsiz ürünler gönderecek ve karşılığında, ürünleri deneyerek dürüst geri bildirim yapmanızı isteyecek. Bazı anketlerin ödülü ise, büyük bir getiriye yol açabilecek belirli bir çekilişe girmek olabilir.

Biraz para kazanmak veya ücretsiz ürünler almanın bir yolunu arıyorsanız, online anketler dikkate değer. Düşünceleriniz karşılığında, bazı şirketler evcil hayvanlarınız için ürünler gönderebilir veya yiyecek veya güzellik ürünleri alabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanmak İçin En İyi İpuçları

Online anketleri doldururken asıl amacınız zamanı iyi kullanmak olmalı ve doğru ipuçlarıyla anketleri doldurmak için harcadığınız her dakika için alınan ödül miktarını en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

İlk önemli ipucu, tercihlerinize uygun anket sitelerine odaklanmaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz onlarca güvenilir aket sitesi olduğundan tercihlerinize uygun panelleri seçmek kolaydır.

Birden çok anket sitesine kaydolmalı ve size gönderdikleri teklifleri izlemelisiniz. Bazı şirketler evcil hayvan ürünlerini denemek için teklifler gönderecek ve herhangi bir evcil hayvanınız yoksa, o zaman bu şirketle vakit geçirmek pek mantıklı değil.

Her bir şirketten aldığınız ödül miktarını izlemek de önemlidir, çünkü bazıları diğerlerinden önemli ölçüde daha fazla ödeme yapar.

1. Birden çok anket sitesine kaydolun

Her anket sitesi, bir ay içinde tamamlamanız için size yalnızca birkaç anket gönderebilir. Bunun nedeni, sahip oldukları her anket için hedef kitleye uymamanızdır.

Yapmanız gereken, her ay makul bir miktar elde etmek için yaklaşık 5 online anket sitesine kaydolmaktır. Ne kadar çok kaydolursanız, anketlerden para kazanmak için o kadar fazla fırsat elde edersiniz.

2. Acele etmeyin ve dürüst olun

Bu sitelerin çoğunda ciddi bir anket görevlisi olarak itibarınızı oluşturmaya çalışın. Yterince ankate katılır ve dürüst cevaplar verirseniz, daha fazla anket alabilirsiniz.

Ankete katıldığınızda araştırma konusu için uyup uymadığınızı görmek için size birkaç kişisel soru soracaklar. Size ve anket yapan şirkete fayda sağlayacağından yanıtlarınız konusunda samimi olun.

Anket siteleri, pazar araştırmasından en iyi şekilde yararlanabilmek için dürüst fikirlerinizi vermenizi istediğinden her soruyu doğru bir şekilde yanıtlayın.

3. Yeni bir e-posta Hesabı Açın

Online anket sitelerine kaydolmak için farklı bir e-posta hesabı oluşturun. Kişisel veya iş e-postalarınızı anket e-postalarınızdan ayrı tutabilmeniz için yeni bir e-posta hesabı oluşturmak muhtemelen en iyisidir.

4. Profilinizi Güncel Tutun

Harika teklifler için seçildiğinizden emin olmak istiyorsanız, demografik profilinizi güncel tutmalısınız.

Birkaç farklı web sitesiyle çalışırken, kişisel bilgilerinizi güncel tutmak zaman kaybı gibi görünebilir, ancak zamanla ödeme artar, çünkü güncellenmiş bilgileriniz olmadan alamayacağınız teklifler için seçilebilirsiniz.

En iyi sonuçlar için profilinizi yılda en az iki kez güncellemeye çalışmalısınız, ancak düzenli olarak büyük yaşam tarzı değişiklikleri yaşıyorsanız, bilgilerinizi yılda üç ila dört kez güncellemeyi düşünün.

Ayrıca, profilinizi güncelledikten hemen sonra şirketlerin size anket göndermesi oldukça yaygındır.

5. Çoklu Demografi

Bir başka yararlı ipucu ise mümkün olduğunca çok demografik bilgi girmeye çalışmanızdır. Profilinizle ilgili soruları yanıtlarken her zaman olumlu yanıtlar vermelisiniz.

Yanıtlarınızın belirli ürünleri sevmediğiniz gibi görünmesini istemezsiniz ve yaşamın birçok farklı alanında çok fazla deneyime sahip olduğunuzu göstermek istersiniz.

Profilinize mümkün olduğunca çok demografik bilgi sığdırarak, daha fazla para kazanmanızı sağlayacak daha fazla teklif alırsınız.

Belirli teklifler için uygunluğunuz üzerinde önemli bir etkisi olabilecek birkaç değişiklik vardır. Harika bir örnek, bir çocuk sahibi olmak veya bir evcil hayvanla birlikte yaşamaktır.

Bazı teklifler yakın zamanda taşınan kişilere, diğerleri ise yakın zamanda İnternet hizmetlerini değiştiren kişilere gönderilir.

Mümkün olduğunca çok teklif aldığınızdan emin olmak için profilinizi güncel tuttuğunuzdan emin olun.

6. Seçici Olun

Online anketlere katılmanın en iyi ipuçlarından biri, asla ücretsiz çalışmadığınızdan emin olmaktır. Zamanınız son derece değerlidir ve asla geri alamayacağınız bir şeydir, bu yüzden her zaman telafi ettiğinizden emin olmalısınız.

Ekstra para için gerçekten çaresizseniz, fazla para ödemeyen bazı anketler yapmak kötü bir fikir değildir, ancak mümkün olduğunda, zamanınızın çoğunu iyi ödeyen teklifler için harcadığınızdan emin olmalısınız.

Bazı anketler 2 dolar ödeyebilir ve tamamlanması 15 dakika sürebilir, ancak diğer teklifler yalnızca 2 dolar ödeyebilir ve tamamlanması bir saat sürebilir. Dikkatli olmalısınız ve en iyi dönüşü alacağınızdan emin olmalısınız.

7. Şartlar ve Koşulları Okuyun

Bir anket sitesine kaydolmadan önce şartlar ve koşulları okuduğunuzdan emin olun. Kontrol edilecek diğer bir alan da gizlilik politikasıdır. Çoğu durumda, bu sayfalar web sitesinin kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflara satıp satmadığını size bildirir.

Bununla ilgili bir sorununuz olmayabilir, ancak birçok kişi web sitelerinin kişisel bilgilerini paylaşmasını istemez. Anket faaliyetleriniz için ayrı bir e-posta oluşturmak da iyi bir fikirdir, çünkü düzenli olmanıza yardımcı olacaktır.

Kolaylık sağlamak için, üzerinde çalıştığınız çeşitli web siteleri için şifreleri saklayacak bir yazılım programı kullanmayı düşünmelisiniz.

15 farklı web sitesine sahip hesabınız varsa, sahip olduğunuz her hesap için giriş bilgilerini hatırlamak neredeyse imkansızdır.

Anketlerden Daha Fazla Para Kazanmanın Yolları

Online anketlerden elde ettiğiniz kazancı en üst düzeye çıkarmak için kullanabileceğiniz birkaç ipucu var ve bunların uygulanması çok kolaydır.

En iyi ipuçlarından biri, birçok farklı şirkete kaydolduğunuzdan emin olmaktır, çünkü en iyi oranları ödeyen şirketleri bulmanız gerekir.

10 farklı anket sitesine kaydolabilirsiniz, ancak kazanacağınız paranın çoğunluğu yalnızca birkaç siteden gelecektir.

Anketlerden kazanılan para miktarını en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, hesap bilgilerinizi her zaman güncel tutmalısınız.

Güncel profil bilgileri sayesinde en yeni teklifleri alacak ve daha fazla para kazanmak için daha fazla fırsata sahip olacaksınız.

Bir başka yararlı ipucu da, kazançlarınızı en kısa sürede çekmektir. Bazı web sitelerinin zaman kısıtlamaları vardır ve biriktirdiğiniz kazançlar yalnızca bir sene için geçerli olabilir, bu nedenle her zaman mümkün olan en kısa sürede paranızı çekmeniz önemlidir.

Sonuç

Ne yazık ki, online anketleri tamamlamak sizi zenginleştirmeyecek, ancak ek bir gelir kaynağı olarak iyi bir fırsat olabilir. Anket sitelerinden edinebileceğiniz para miktarı, ne kadar zaman ayıracağınıza bağlıdır ve gelir potansiyeliniz de kullanabileceğiniz anket sayısı ile sınırlıdır.

Bazı günlerde, doldurmanız gereken çok sayıda anketiniz olabilir, ancak gelen kutunuza çok fazla teklif gelmediğii zamanlarınız da olabilir.

Bununla birlikte, saygın sitelerle çalışmayı seçerek ve bu yararlı ipuçlarını izleyerek, online anketleri tamamlayarak kazandığınız para miktarını en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir